fbpx
stół owocowy, fruit carving, dekoracje owocowe, fruit bar Zajazd Wielkopolski
Wesele Martyny i Andrzeja – Zajazd Wielkopolski w Siemianicach
3 sierpnia 2020
fontanna czekoladowa, dekoracje owocowe, fruit carving, owocowy bar, owoce na stoły, Turek, Konin, Koło, Łódź, Warszawa, Poznań
Palma z owoców – czyli egzotyka na Twoim przyjęciu!
11 sierpnia 2020

Słodkości i owoce – czyli nieco o słodkich stołach oraz stołach owocowych.

stół owocowy, palma owocowa, palma z owoców, słodki stół, candy bar, dekoracje owocowe Turek, Konin, Kłodawa, Kalisz
 

Słodki StółNie raz mogliście zobaczyć nasze realizacje (nadal możecie w zakładce Oferta => Słodki Stół, lub w zakładce Realizacje =>Galeria).
Nie są to typowe Candy-Bar, które kuszą żelkami, cukierkami, cake-pops, czy prażoną kukurydzą.

Nasz Słodki Stół tworzą deserki wykonane z oryginalnej belgijskiej czekolady deserowej lub białej, co gwarantuje ich wyborny i głęboki smak.
Deserki wypełnia puszyste nadzienie na bazie śmietany o owocowym (truskawka, malina, porzeczka, cytryna, banan) lub klasycznym (śmietanka, tiramisu, cappuccino, kakao) smaku.
Deserki są dekorowane świeżymi owocami, dekoracjami cukierniczymi i/lub czekoladowymi.
Jest to opcja zwłaszcza na wykwintne przyjęcia, bankiety, gdzie goście mają wysokie oczekiwania względem doznań smakowych deseru, choć nie brakuje amatorów tych pyszności wśród dzieci.

Czy słodki stół sprawdza się na przyjęciach równie dobrze, jak ciasta na stołach, przy których siedzą goście?Oczywiście, zwłaszcza jeśli połączycie go ze stołem kawowo-herbacianym.
Wówczas goście mogą za jednym „spacerem” (który, umówmy się, każdemu jest potrzebny co jakiś czas na rozprostowanie kończyn – nawet dziadkowi i babci ;) ) przygotować ulubioną kawę/herbatę i skosztować słodkości.

Bardzo często taki słodki stół jest rozszerzany o opcję fontanny czekoladowej wraz z aranżacją stołu owocowego – co razem daje niesamowity efekt i jest za razem bardzo praktyczne.
Deserki, które można zjeść niemalże na raz (twz. monoporcje) to bardzo wygodne rozwiązanie aby w szybki, łatwy i smaczny sposób podnieść sobie poziom cukru i energii :P

Stół owocowy – czyli smacznie, zdrowo i kolorowo..A co daje Wam stół z owocami?
Przede wszystkim więcej miejsca na stołach (na dekoracje lub półmiski z jedzeniem) – bo nie ma konieczności układania na nich pater z owocami.
Personalizacja stołu – o grawerowane dekoracje owocowe z Waszymi imionami, czy sentencją.

Ponadto – owoce z pater, które są na stołach, najczęściej w dużych ilościach są wyrzucane, gdyż goście nie są chętni aby obierać na przyjęciu kiwi, czy ananasa……
Stół owocowy to kącik, z gotowymi przekąskami owocowymi, które niejednokrotnie mają wspaniały kształt lub podane są w atrakcyjnej formie np. palmy owocowej, szaszłyków, czy koszy owocowych.
Nie ma konieczności obierania owoców, pozostaje tylko przyjemność z delektowania się ich smakiem!
Co więcej nasze doświadczenie wskazuje, na to, że jest to bardzo atrakcyjna forma podania owoców dla gości, która cieszy się coraz większą popularnością, bo się sprawdza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *