fbpx

Balonowa niespodzianka

Home Balonowa niespodzianka

Już teraz mogą Państwo zamówić piękny prezent balonowy dla Państwa Młodych na wesele, na 18stkę, jubileusz, piknik firmowy, event. Przedstawiamy “Ogromny prezent z balonami” - Balloon Box, który uświetni nie jedną uroczystość. Napiszmy przykładowy scenariusz: Państwo Młodzi po uroczystości zaślubin w kościele bądź Urzędzie Stanu Cywilnego wychodzą z budynku i widzą ogromny prezent ustawiony przy wyjściu. Otwierają, a z niego wylatują duże ilości balonów i unoszą się do nieba (w środku może znajdować się również prezent od któregoś z gości). Czy wyobrazili sobie Państwo zaskoczenie na twarzach Młodej Pary oraz gości…. Mega prezent z balonami z helem uświetni również przyjęcie z okazji 18tych urodzin. W pudle można schować prezent dla jubilata/tki np. kluczyki do auta lub inny podarunek. Balonowe pudło uświetni również taka okazję, jak otwarcie nowego sklepu, placówki firmy, czy biura.


Proponujemy Państwu:

Mega Prezent z balonami z helem w różnych wariantach. Balony w pudle mogą być dowolnego koloru, na życzenie klienta mogą być inne kształty lub nadruki (za dopłatą). Dowozimy również nocną porą balony wypełnione helem z diodą led. Balony są rozdawane gościom weselnym oraz Młodej Parze i wspólnie wypuszczane jako światełko do nieba, symbol jedności z Młodą Parą w ich szczególnym dniu. Jeśli potrzebujesz inną ilość balonów skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę. Miły akcent zakończenia ceremonii ślubnej – wypuszczanie w powietrze balonów przez Młodą Parę. Balony mogą również zostać wypuszczone podczas ceremonii przywitania Młodej Pary, czy podziękowania dla rodziców. Wypuszczanie balonów to również wspaniała zabawa dla dzieci oraz dodatek do imprezy firmowej. Jak wykonujemy naszą usługę? Kompleksowo! Przyjeżdżamy konkretnego dnia w umówione miejsce o wyznaczonej godzinie, rozkładamy pudło balonowe, po wypuszczeniu balonów sprzątamy pudło i odjeżdżamy.

Gdzie możecie nas wynająć?:

Mega Prezent z balonami z helem w różnych wariantach, kształtach i kolorach możecie zamówić do następujących miejscowości: Koło, Konin, Turek, Kalisz, Kłodawa, Sompolno, Ślesin, Mikorzyn, Słupca, Września, Włocławek, Powidz.