fbpx

Owocowe przyjęcia urodzinowe – Fruit Party

Home Owocowe przyjęcia urodzinowe – Fruit Party

Przygotowywaniem owocowych stołów z rzeźbionymi ręcznie misterną techniką carvingu owocami zajmujemy się od 2014 roku, lecz podążając za Państwa potrzebami i uważnie wsłuchując się w nie doskonalimy nasze usługi i wprowadzamy dodatkowe atrakcje na Państwa niezapomniane przyjęcia – tym razem kierujemy propozycję dla najmłodszych! Owocowe Przyjęcia – FruitParty.

Jest to propozycja skierowana do waszych pociech i wszystkich, którzy chcą zorganizować przyjęcie pozbawione pustych kalorii, czy to w przedszkolu, restauracji, czy zaciszu własnego “M4” Zastanawiacie się jak? Otóż podążamy za nowymi zdrowymi trendami, które wprowadzają na stół podczas przyjęć urodzinowych Waszych pociech zamiast tortów, ciastek i żelków smaczne, soczyste, zdrowe i świeże owoce. Owocowe torty i szaszłyki z owocowymi zwierzątkami, motywami roślinnymi i kwiatami, które tak urozmaicą kolorami, zapachem i smakiem przyjęcie, że nawet niejadek się skusi. Stawiamy na zdrowie, ciekawą aranżację i pyszną zabawę. Dla małych sportowców. Dla alergików. Dla bezglutenowców. Dla zdrowia i uśmiechu!

Dokąd możecie zamówić owoce na przyjęcie dla dziecka?

Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości: Koło, Konin, Turek, Kalisz, Kłodawa, Włocławek, Łódź, Słupca, Września, Poznań, Warszawa, Sompolno, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Izbica Kujawska, Aleksandrów Łódzki i cała Polska.