fbpx

Fontanny alkoholowe

Home Fontanny alkoholowe

Idealne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Fontanny alkoholowe dodadzą nieco ekstrawagancji i szyku każdemu przyjęciu, bez względu czy jest ono zorganizowane w lokalu, czy odbywa się w zaciszu własnego domu.Fontanny dedykowane są również dla napojów bezalkoholowych, zatem mogą stanowić fantastyczne uzupełnienie kinderbalu. Zaszalej i spraw radość swojemu dziecku! Fontanna alkoholowa z całą pewnością wyróżni Twoje przyjęcie i sprawi, że będzie ono niezapomniane zarówno dla Ciebie jak i Twoich gości. Ceny zaczynają się już od 280 zł!

Co można serwować w fontannie alkoholowej?

W fontannie możecie serwować czysty alkohol jak np: wódka, Whisky, wino, Brandy, Malibu i inne alkohole, które nie są gęste. Ponadto fontanna alkoholowa może być wypełniona sokiem/napojem/wodą (sok nie może zawierać cząstek owocowych).

Propozycje aranżacji:

1. Wokół fontanny wypełnionej czystym alkoholem możecie rozłożyć syropy barmańskie i soki. Na tabliczkach lub stojakach na winietki napiszcie drinki jakie można sporządzić korzystając z alkoholu w fontannie i syropów oraz sków, jakie przygotowaliście wraz z proporcjami potrzebnymi do ich skomponowania. I gotowe!
2. Opcja druga to wypełnienie fontanny sokiem, wystawieniem dookoła różnych alkoholi, syropów barmańskich oraz Menu z propozycjami i przepisami drinków, które można przygotować korzystając z Waszego Mini Drink-Baru.
3. Opcja trzecia to wypełnienie fontanny gotowym drinkiem/ponczem i udekorowanie stołu oraz wystawienie ciekawego szkła, do którego można będzie nalać drink.
Jeśli chcecie dodatkowo dodać ekstrawagancji i luksusu to proponujemy serwowanie drinka/alkoholu w likierówkach z ciemnej belgijskiej czekolady, w złotych papilotkach. Po wypiciu trunku, likierówkę można zwyczajnie zjeść!
Jeśli nie macie pomysłu na drink możecie pobrać listę naszych propozycji - może Was zainspiruje!

Cennik fontanny alkoholowe

Poniżej znajda Państwo koszt wypożyczenia fontanny w zależności od jej pojemności i materiału z jakiego jest wykonana. Zarówno fontanna alkoholowa Saturday Night, jak i fontanna do drinków Entertainment mają ok. 60 cm wysokości i wykonane są z tworzywa sztucznego. Różnią się jedynie pojemnością: fontanna do alkoholu Saturday Night może pomieścić 8l trunku/napoju, a fontanna Entertaiment ma pojemność 5l. Fontanna alkoholowa Star Dust to ekskluzywna fontanna wykonana ze stali nierdzewnej, wysokości 56cm i pojemności 3.5L, optymalnej dla najlepszego wykorzystania drinka/alkoholu w trakcie przyjęcia. Jej wygląd sam w sobie podnosi prestiż przyjęcia, którego jest ozdobą i atrakcją. Jeśli nie są Państwo pewni, którą fontannę alkoholową wybrać zapraszamy do kontaktu, a z pewnością pomożemy dokonać wyboru.

Fontanna alkoholowaPojemność fontanny Pakiet Standard
Entertainment 5 l 250 zł
Saturday Night 8 l 280 zł
Star Dust 3.5 l 450 zł

Pakiety

Nasze fontanny alkoholowe wynajmujemy w pakiecie "Kreatywny Drink Bar". Skąd taka nazwa i o co chodzi? Otóż fontanna alkoholowa daje Państwu niepowtarzalną możliwość aranżacji kącika alkoholowego według własnego uznania. Jeśli nie chcecie inwestować w barmana z drink-barem, wynajmijcie fontannę do alkoholu! Oczywiście nasza misja nie kończy się na wypożyczeniu Państwu fontanny - służymy radą do samego końca, jak zaaranżować Mini Drink Bar, jakie zakupić soki/alkohol. Zatem zapraszamy do kontaktu!

PakietCo otrzymujesz w ramach pakietu?
Pakiet Standard "Kreatywny Drink Bar Fontanna alkoholowa, wsparcie w aranżacji, przesyłka kurierska w obie strony, opcja wynajmu na cały weekend (np. wesele + poprawiny).

Gdzie możecie wynająć fontannę?

Działamy na terenie Poznań, Września, Słupca, Konin, Koło, Łódź, Warszawa, Włocławek, Kalisz, Turek, Ślesin, Wrocław, Gdańsk i cała Polska.