fbpx

Owocowe lustra

Home Owocowe lustra

Wykwintna kompozycja owoców serwowanych na lustrzanej tacy lub ozdobnym półmisku z dodatkiem dekoracyjnie wyciętych owoców pracochłonną techniką carvingu będzie wspaniałą ozdobą stołu na każdą okazję.

Tworzone przez nas kompozycje mogą być spersonalizowane i idealnie dopasowane do motywu przewodniego przyjęcia. Idealnie sprawdzą się podczas imprez firmowych, konferencji, kameralnych przyjęć domowych, jako dekoracja stołu weselnego i gdzie tylko dusza zapragnie. Owocowe lustro przygotowujemy ze świeżych sezonowych owoców, które wykrawamy w fantazyjne kształty i układamy w ciekawe i przyciągające wzrok wzory. Lustro, czy półmisek z dekoracyjnie wyciętymi owocami będzie świetnym dodatkiem do owocowego stołu, czy fontanny czekoladowej.

Jeśli Twoje przyjęcie jest małe (do 30-40 os.) wówczas połączenie ze sobą lustra z owcami oraz 2-3 półmisków owocowych z powodzeniem zastąpią stół owocowy, który komponowany jest z dużo większej liczby owoców na liczniejsze przyjęcia. Małe kameralne imprezy przecież tez zasługują na ekskluzywna oprawę! Jeśli chcesz aby wybrana przez Ciebie kompozycja nie była "płaska" proponujemy połączenie lustra z owocami, czy owocowych półmisków z palma owocową. Z pewnością wywoła to efekt "WOW" na Waszej wyjątkowej imprezie.

Szukasz ekskluzywnego dopełnienia Twojego bankietu, czy imprezy firmowej? Świetnie trafiłeś! Lustra i półmiski owocowe to rewelacyjny sposób aby zachwycić Twoich Klientów, kontrahentów, kooperantów, czy pracowników. Oprócz wykwitnie i fantazyjnie podanych owoców na Twojej lustrzanej tacy znajdzie się arbuz z logo Twojej firmy, czy produktu, który właśnie promujesz! Owocowe lutra/półmiski sprawdzą się świetnie również w przypadku akcji marketingowych, czy promocyjnych w Twojej firmie.

Lustro owocowe owalne:

Rozmiar ok. 60 cm

Lustro owocowe łezka:

Rozmiar ok. 60 cm

Lustro owocowe łezka:

Rozmiar ok. 60 lub 40 cm cm

Lustro owocowe kwadratowe:

Rozmiar ok. 50 cm

 
 

Dokąd możecie zamówić lustra z owocami?

Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości: Koło, Konin, Turek, Kalisz, Kłodawa, Włocławek, Łódź, Słupca, Września, Poznań, Warszawa, Sompolno, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Izbica Kujawska, Aleksandrów Łódzki i cała Polska.