fbpx

Słodki Stół – Choco-bufet

Home Stół owocowy

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą gorącą nowość – Słodki Stół – Choco-bufet – Candy-Bar. Jak sama nazwa zdradza będzie to rodzaj bufetu czekoladowego, gdzie zmysły Państwa i wszystkich gości pieścić będzie najlepsza belgijska czekolada w postaci pięknych i przepysznych deserków. Proponujemy Państwu kilka pakietów, które można łączyć według własnych upodobań stwarzając niepowtarzalną kompozycję. Zapraszamy do obejrzenia propozycji deserków!


Dark Sensation


Pakiet zawiera 90 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji.

Zobacz realizacje

White Sensation


Pakiet zawiera 90 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji.

Zobacz realizacje

Toscania


Pakiet zawiera 200 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji.

Zobacz realizacje

Vivaldi


Pakiet zawiera 160 szt. deserków o kształtach geometrycznych (4 różne kształty) z deserowej czekolady wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/ czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji.

Zobacz realizacje

Vivaldi Mini


Pakiet zawiera 35 szt. deserków o kształtach geometrycznych (4 różne kształty) z deserowej czekolady wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/ czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji.

Zobacz realizacje

Roses


Pakiet zawiera 70 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji.

Zobacz realizacje

Trufla Mascarpone


Pakiet zawiera 30 szt. Trufli o smaku mascarpone serwowane w kolorowych papilotkach. Zobacz realizacje

Trufla Kawowa Advocaat


Pakiet zawiera 30 szt. Trufli kawowych z dodatkiem Advocaata serwowane w kolorowych papilotkach.

Zobacz realizacje

Szkło do Słodkiego Stołu


Bufet możemy podać na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach i/lub szklanych cylindrach udekorowanych zgodnie z motywem przewodnim przyjęcia. Możliwość indywidualnej personalizacji dekoracji za dodatkową opłatą.

Zobacz realizacje

Sweets Designers


Możemy wykonać aranżację Słodkiego Stołu ze słodkości/ciast/babeczek, które Państwo sami zakupiliście. My dajemy pomysł, szkło, dekoracje. Usługa wyceniana jest indywidualnie - prosimy o kontakt.

Zapytaj o szczegółyZobacz realizacje

Przydatne informacje i FAQ

1. Ilości deserków podane przy każdym z pakietów są minimalną wartością, jaką możemy przygotować. Nie możemy podzielić pakietów w taki sposób aby np. zaaranżować Słodki Stół z 20 deserków pakietu Vivaldi i 30 Roses.

2. Na Państwa życzenie możemy spersonalizować słodki stół o czekoladowe wizytówki zdobiące deserki z nadrukiem Państwa imion, loga firmowego, etc.

3. Na Państwa życzenie możemy urozmaicić Słodki Stół o pianki/bezy/rurki ptysiowe/ rurki waflowe/cukierki/Raffaello/Ferrero Rocher/M&Ms/żelki.

Dokąd możecie zamówić Candy Bar?

Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości: Koło, Konin, Turek, Kalisz, Kłodawa, Włocławek, Łódź, Słupca, Września, Poznań, Warszawa, Sompolno, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Izbica Kujawska i cała Polska.