fbpx

Warsztaty – fruit carving

Home Warsztaty

Nowa propozycja, którą kierujemy do instytucji, firm, stowarzyszeń, klubów, i wszystkich, którzy są zainteresowani poznaniem sztuki carvingu (rzeźbieniu w owocach i warzywach).

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z narzędziami, technikami i podstawowymi wzorami, które będą wykonywać samodzielnie pod okiem naszych doświadczonych trenerów.

Jest to doskonała okazja do “połknięcia bakcyla” i chęci zgłębiania tej wspaniałej sztuki np. podczas spotkań integracyjnych.


Co proponujemy?

Warsztaty stacjonarne w opcji Standard i Premium oraz warsztaty on-line w opcji Standard i Premium. Kliknij i zobacz szczegóły warsztatów Stacjonarnych lub Kliknij tu po więcej informacji o warsztatach on-line !

Nasi instruktorzy poprowadzą Cię krok po kroku, ukazując tajniki i podstawowe zasady sztuki fruit carvingu, czyli dekorowania owoców i warzyw. Podczas warsztatów pod okiem naszego doświadczonego instruktora samodzielnie wykonasz dekoracje w owocach, warzywach, stworzysz swój kosz owocowy lub tort z owoców!
Bądź Panem/Panią własnego noża, nie na odwrót!

Jeśli masz już opanowane podstawy sztuki fruit carving - zapraszamy na dopracowanie Twojego warsztatu i inspirujące dekoracje, które wyniosą Cię na wyższy poziom umiejętności.


Podczas warsztatów w zależności od zamówienia zapewniamy:


Po ukończeniu warsztatów uczestnicy

otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach wystawione przez naszą firmę. Wszystkie prace uczestnicy zabierają ze sobą aby z dumą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Warsztaty możemy dopasować do Państwa potrzeb tematycznych i czasowych, a także do ilości uczestników.

Zobaczcie sami!

Nasi kursanci i ich prace - z dumą je prezentujemy.