fbpx

Palmy owocowe

Home Palmy owocowe

Palmy owocowe to nie tylko wspaniała dekoracja stołu, to również wyśmienity dodatek do fontanny czekoladowej. Zamiast stawiać szklane półmiski z owocowymi przekąskami możemy postawić wspaniałą palmę owocową, nabitą przepysznymi szaszłyczkami, które każdy z gości będzie mógł maczać w wyśmienitej, ciepłej czekoladzie.

W ofercie różne wielkości palm owocowych – w zależności od ilości osób na przyjęciu oraz indywidualnych upodobań. Możecie Państwo zamówić palmę owocową zarówno na kameralne uroczystości, jak i huczne weseliska liczące kilkuset gości. Palma owocowa będzie dostosowana specjalnie do Twojej potrzeby – możesz wybrać owoce oraz wielkość – my służymy radą. Jako jedyni w Polsce proponujemy palmy owocowe na specjalnej konstrukcji podświetlanych podestach, które dodatkowo uatrakcyjniają ich wygląd!

Palma owocowa mała:

Wysokość ok. 50 cm
300 zł

Palma owocowa średnia:

Wysokość ok. 70 cm
400 zł

Palma owocowa duża:

Wysokość ok. 100 cm
500 zł

Palma owocowa b. duża:

Wysokość ok. 140 cm
600 zł

Poniżej znajdą Państwo galerię przykładowych palm owocowych naszego wykonania. Palma owocowa może zostać wykończona na szczycie dekoracją w arbuzie, która w przepiękny sposób doda jej jeszcze większego uroku. Grawer w arbuzie jest elementem dodatkowo płatnym i jego koszt to 130 zł.

Dokąd możecie zamówić palmę owocową?

Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości: Koło, Konin, Turek, Kalisz, Kłodawa, Włocławek, Łódź, Słupca, Września, Poznań, Warszawa, Sompolno, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Izbica Kujawska i cała Polska.