fbpx

Stół owocowy

Home Stół owocowy

Przygotowywaniem owocowych stołów z rzeźbionymi ręcznie misterną techniką carvingu owocami zajmujemy się od 2014 roku. Nieustannie podążamy za Państwa potrzebami i uważnie wsłuchujemy się w nie doskonaląc nasze usługi. Stoły owocowe to propozycja skierowana do wszystkich, którzy chcą zorganizować przyjęcie z ekskluzywną oprawą, wyśmienitymi, świeżymi, sezonowymi owocami, które serwowane są w sposób zachęcający do skosztowania i dodatkowo wzmacniający efekty smakowe. Pamiętajcie - najpierw jedzą oczy!

Stół owocowy dopasowujemy zarówno do tematyki przyjęcia, jak i Państwa preferencji. Aranżowaliśmy już stoły owocowe w stylu rustykalnym, Wielki Gatsby, Podróż dookoła Świata, sportowym, glamour i innych.

Stoły owocowe przygotowujemy również na przyjęcia firmowe, bankiety, eventy czy promocję marki/akcje marketingowe. Firmowe bufety z owocami cechują dekoracje w arbuzach/melonach z logo firmy, znakiem towarowym, czy marką promowanego produktu.

Naszą ofertę kierujemy także do najmłodszych - na przyjęcia urodzinowe, kinder bale, eventy z okazji Dnia Dziecka, Mikołajek, czy Choinkę Firmową. Zastanawiacie się jak? Otóż podążamy za nowymi zdrowymi trendami, które wprowadzają na stół podczas przyjęć urodzinowych Waszych pociech zamiast tortów, ciastek i żelków smaczne, soczyste, zdrowe i świeże owoce. Owocowe torty i szaszłyki z owocowymi zwierzątkami, motywami roślinnymi i kwiatami, które tak urozmaicą kolorami, zapachem i smakiem przyjęcie, że nawet niejadek się skusi. Stawiamy na zdrowie, ciekawą aranżację i pyszną zabawę.

Owoce wystawione na stołach w szklanych paterach zazwyczaj po przyjęciu zostają niemalże nietknięte, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie wyeksponowanie i podanie. W tym miejscu pragniemy Państwa zaprosić do skorzystania z naszych usług i propozycji. Mając na uwadze, iż każde przyjęcie ma swój własny charakter, a goście indywidualnie wysmakowane gusta jesteśmy gotowi sprostać każdemu powierzonemu nam zadaniu w sposób, który zadowoli i zachwyci Was i Waszych wyjątkowych gości.

Stół owocowy

Aranżacja stołu z owocami na Twoją wyjątkową imprezę

Usługa kompleksowa polega na zaaranżowaniu stołu owocowego, zakupieniu i przygotowaniu owoców na Państwa przyjęcie. Zajmujemy się wszystkim od A-Z. Stół z owocami komponowany jest według naszych pomysłów, wcześniej ustalonych z Państwem i w oparciu o sugestie i indywidualne prośby z Państwa strony. W tej opcji w cenie bufetu owocowego owoce upinamy w palmę owocową, przygotowujemy półmiski owocowe, dekoracyjnie wycięte owoce i owoce dekorowane sztuką fruit carvingu w formie koszy owocowych. Owoce są filetowane oraz wystawiane w całości (mogą być pokrojone wszystkie - jest to kwestia naszych ustaleń z Państwem). Celem stołu owocowego jest podanie gościom gotowych porcji świeżych, sezonowych owoców, którymi mogą się raczyć w trakcie Państwa imprezy. Z naszego doświadczenia wynika, że takie owoce są chętniej spożywane niż te, które podane są w kloszach, niefiletowane na stołach. Goście chcą mieć przyjemność z jedzenia owoców, bez musu ich wcześniejszego obierania, krojenia etc.

Fruit Designers - zakup owoce, a my zaaranżujemy stół owocowy!

Usługa Fruit Designers polega na zaaranżowaniu stołu owocowego z zakupionych przez Państwa (lub lokal) owoców. Zajmujemy się przygotowaniem owoców pod konkretną liczbę półmisków i lustrzanych tac oraz ich wyeksponowaniem. Stół z owocami komponowany jest według naszych pomysłów, wcześniej ustalonych z Państwem i w oparciu o sugestie i indywidualne prośby z Państwa strony. Palma owocowa w jest opcją dodatkową, na którą (z przyczyn logistycznych) to my zakupujemy i przygotowujemy owoce. W ramach tego pakietu możemy przygotować półmiski owocowe, dekoracyjnie wycięte owoce i owoce dekorowane sztuką fruit carvingu w formie koszy owocowych. Jeśli chcecie aby na półmiskach, czy lustrzanych tacach w trakcie przyjęcia były dokrawane owoce, a cała kompozycja prezentowała się pięknie podczas całej imprezy, proponujemy skorzystać z opcji dodatkowej, jaką jest obsługa bufetu owocowego. Celem stołu owocowego jest podanie gościom gotowych porcji świeżych, sezonowych owoców, którymi mogą się raczyć w trakcie Państwa imprezy. Służymy radą w doborze rodzaju i ilości owoców!

Dokąd możecie zamówić stół z owocami?

Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości: Koło, Konin, Turek, Kalisz, Kłodawa, Włocławek, Łódź, Słupca, Września, Poznań, Warszawa, Sompolno, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Izbica Kujawska i cała Polska.