fbpx

Stacjonarne warsztaty fruit carvingu i dekoracji owocowych.

Home Warsztaty stacjonarne

Co proponujemy?


Warsztaty stacjonarne, prowadzone są na żywo z naszymi carverami. Poprowadzimy Cię niemal za rękę abyś nauczył/nauczyła się podstaw sztuki carvingu i mógł/mogła rozwijać tę pasję. Warsztaty mogą odbywać się zarówno w naszej siedzibie, jak i możemy dojechać do Państwa. Dojeżdżamy do grup min. 15-20 osób. Jeśli zatem zbierzesz odpowiednia grupę uczestników, poprowadzimy zajęcia u Ciebie - oczywiście wskażemy niezbędne warunki i wyposażenie sali aby sprawnie przeprowadzić warsztaty.
Podczas naszych zajęć poznasz podstawy techniki tej wspaniałej sztuki rodem z Tajlandii, pokażemy Ci również w jaki sposób przygotować szybkie i efektowne dekoracje z owoców i warzyw, które wykorzystasz w domu, w pracy lub własnym biznesie.

Do kogo kierujemy warsztaty?


Jeśli zatem:
- poszukujesz ciekawych warsztatów na zintegrowanie zespołu w swojej firmie,
- chcesz sprezentować bliskiej osobie Voucher (np. na Dzień Matki wspólne warsztaty z Twoją mamą) świetnie trafiłeś/trafiłaś - mamy doświadczenie w pracy z seniorami!
- chcesz poszerzać swoje kompetencje bo pracujesz w branży gastronomicznej,
- jesteś po szkole gastronomicznej i chcesz być konkurencyjny/konkurencyjna na rynku pracy,
- startujesz z nowym biznesem i chcesz się wyróżnić na tle konkurencji,
- jesteś pasjonatem rękodzieła i perfekcyjną Panią domu/Panem domu, a przy tym uwielbiasz zaskakiwać gości i najbliższych,

te warsztaty są dla Ciebie!