fbpx

Carving – Dekoracja stołów

Home Carving – Dekoracja stołów

Chcielibyśmy zaproponować Państwu ekskluzywny sposób dekoracji stołów za pomocą wyrzeźbionych dekoracji z owoców i warzyw. Poniżej prezentujemy nieliczne z wykonanych przez nas dekoracji owocowych. Rzeźbimy owoce wg Państwa autorskich pomysłów i życzeń dostosowanych do okoliczności, czy tematyki przyjęcia, a także w oparciu o nasze twórcze propozycje i pomysły. Tworzymy kompozycje, które mają zachwycić gości i wzmocnić przyjemność z konsumpcji owoców na Państwa niezwykłym przyjęciu - pamiętajcie, najpierw jedzą oczy! Na Państwa życzenie wykonywaliśmy dekoracje zawierające grawer z podziękowaniem za przybycie, grawerowaliśmy w arbuzach Wasze imiona i daty ślubu, wycinaliśmy motywy, które są elementem Waszej osobowości, czy też olbrzymią pasją, jak Wieża Eiffla, czy mapa świata dla miłośników podróży. Amatorom i wyczynowcom sportów rowerowych wycinaliśmy techniką carvingu rowery, a biegaczom trampki! Wśród naszych zdrowo usposobionych Klientów byli również miłośnicy fitnessu i siłowni, dla których w arbuzie wycinaliśmy trenującą z hantlami sportsmenkę. Na jednej z Gal Ślubnych prezentowaliśmy bukiet ślubny złożony z róż wyciętych z marchewek - bo kwiaty wycięte z owoców i ułożone w bukiet, czy większą kompozycję to wspaniały dodatek do Wiejskiego Stołu. Dla fanów Greenery Wedding mamy specjalną propozycję - Green carving, gdzie owoce, czy warzywa dekorowane techniką carvingu zdobione są żywymi kwiatami i liśćmi i z powodzeniem mogą stanąć na stole prezydialnym przed Młoda Parą, jako alternatywa dla klasycznej kompozycji florystycznej. Jak zatem Państwo widzą, jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom, tym mniej i tym bardziej wygórowanym - wszystko po to by wasza impreza była jeszcze bardziej wyjątkowa, pyszna i krzyczała "WOW". Mamy również propozycję dla firm: rzeźbimy ręcznie techniką fruit carvingu loga firmowe (Fruit logos), znaki towarowe, czy symbole konkretnych produktów, jakie właśnie w tej chwili promujecie. Dekoracje owocowe mogą być elementem wykwintnego bankietu, konferencji, imprezy firmowej, eventu, czy akcji marketingowej. Nieustannie poszerzamy granice naszych działań, stąd chętnie podejmujemy nawet najbardziej szalone wyzwania!

Potrzebują Państwo większą ilość dekoracji? Zapraszamy do kontaktu z nami, przedstawimy specjalną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Nasze prace można zobaczyć w galerii poniżej oraz w galerii na stronie głównej (wybrane galerie z przyjęć weselnych), a także facebooku. Jeżeli chcieliby Państwo zakupić pojedynczą dekorację carvingową w koszu upominkowym zapraszamy do kontaktu.

Dokąd możecie zamówić dekoracje owocowe?

Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości: Koło, Konin, Turek, Kalisz, Kłodawa, Włocławek, Łódź, Słupca, Września, Poznań, Warszawa, Sompolno, Środa Wielkopolska, Ostrów Wielkopolski, Izbica Kujawska i cała Polska.