Fontanny serowe

Home Fontanny serowe

Dip serowy idealnie komponuje się ze smakiem słonych przekąsek, mięs, wędlin, czy warzyw.Wyrafinowane gusta smakoszy serowego fondue na pewno zostaną zaspokojone.Fontanny serowe tworzą idealne połączenie z „wiejskim stołem” podczas przyjęcia weselnego, czy bankietu, dlatego nie może ich tam zabraknąć.Będą też świetnym uzupełnieniem promocji wędlin wzbudzającym zainteresowanie i ciekawość. Aromat płynącego sosu serowego przyciągnie najbardziej nieśmiałych, czy wymagających gości.Możesz wybrać spośród sosów: serowy łagodny, serowy pikantny, barbecue, chili.

Cennik fontanny serowe

Poniżej znajda Państwo koszt wypożyczenia fontanny serowej w zależności liczebności przyjęcia oraz zakresu usługi, jaką mamy wykonać. Jeśli nie są Państwo pewni, która fontanna serowa będzie najbardziej odpowiednia na Państwa imprezę zapraszamy do kontaktu, a z pewnością pomożemy dokonać wyboru. Poza radą dotyczącą wyboru fontanny z pewnością służymy pomocą w doborze przekąsek do niej - zwłaszcza, jeśli decydujecie się na pakiet Royal.

Fontanna Orientacyjna liczba gości Ilość dipu serowego Pakiet Standard Pakiet Royal Pakiet Royal Plus
Delicious ok. 70 3 l - 600 zł 900 zł*
Tasty ok. 130 5 l - 750 zł 1250 zł*
Excellent ok. 300 8 l - 1100 zł 2300 zł*

Pakiety

Nasze fontanny serowe wynajmujemy w różnych pakietach aby jak najlepiej trafić w Państwa potrzeby. Oczywiście nasza misja nie kończy się na wypożyczeniu Państwu fontanny - służymy radą do samego końca, zwłaszcza, jeśli zdecydujecie się na pakiet bez przekąsek i sami chcecie je zapewnić: możecie śmiało pytać co polecamy i w jakich ilościach. Zatem zapraszamy do kontaktu!

PakietOpis pakietu
Pakiet Standard Dip serowy do fontanny Queso Gouda , patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki, przesyłka kurierska w obie strony
Pakiet Royal Dip serowy do fontanny Queso Gouda, obsługa Impresji Smaku, dekoracja stołu z fontanną, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.
Pakiet Royal Plus Dip serowy do fontanny Queso Gouda, obsługa Impresji Smaku, dekoracja stołu z fontanną, przekąski (6 rodzajów przekąsek typu: nachos, chipsy, paluszki, precle, chrupki, paluchy włoskie, krakersy etc.), podświetlany podest, patyczki do przekąsek, jednorazowe talerzyki, serwetki.