Słodki Stół – Choco-bufet


 

Słodki Stół - Candy-Bar. Ekskluzywne deserki w korpusach z najlepszej belgijskiej czekolady na Twoje przyjęcie.
Pakiet Vivaldi
Pakiet Toscania
Pakiet Vivaldi
Trufla kawowa Advocaat.
Trufle...
Trufle w białej odsłonie...
Trufla Mascarpone w mlecznej czekoladzie i wiórkach kokosowych oraz Trufla Kawowa Advocaat w kakao.

 


Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą gorącą nowość – Słodki Stół – Choco-bufet. Jak sama nazwa zdradza będzie to rodzaj bufetu czekoladowego, gdzie zmysły Państwa i wszystkich gości pieścić będzie najlepsza belgijska czekolada w postaci pięknych i przepysznych deserków. Proponujemy Państwu kilka pakietów, które można łączyć według własnych upodobań stwarzając niepowtarzalną kompozycję. Zapraszamy do obejrzenia propozycji deserków!


 

Pakiet
Opis pakietu
Cena
Amore
Słodki Stół
Pakiet zawiera 66 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
350 zł.
Roses
Słodkości na wesele
Pakiet zawiera 72 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
200 zł.
Toscania
Słodki kącik na wesele
Pakiet zawiera 210 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino
oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
400 zł.
Venezia
Słodki stół- Słodki bufet
Pakiet zawiera 210 szt. deserków wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
450 zł.
Vivaldi
Słodki Stół - Candy Bar
Pakiet zawiera 168 szt. deserków o kształtach geometrycznych (4 różne kształty) z deserowej czekolady wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/
czarna porzeczka/Cappucino
oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
400 zł.
Coffe Time
Candy Bar - słodki Stół
Pakiet zawiera 168 szt. deserków w kształcie filiżanki wypełnionych kremem o smaku do wyboru: śmietankowym/tiramisu/truskawkowym/ malinowym/cytrynowym/toffi/bananowym/czarna porzeczka/Cappucino oraz cukrowymi i czekoladowymi dekoracjami, które dodają szyku i elegancji całej kompozycji. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
360 zł.
Trufla Mascarpone
Trufle
Pakiet zawiera 30 szt. Trufli o smaku mascarpone serwowane w kolorowych papilotkach. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
80 zł.
Trufla Kawowa Advocaat
Trufle
Pakiet zawiera 30 szt. Trufli kawowych z dodatkiem Advocaata serwowane w kolorowych papilotkach. Bufet podany na trójstopniowych paterach i/lub lustrzanych tacach.
80 zł.