Piankowe chmurki – Drukarka do chmurek

 


realizacje-b

piankowe chmurki


Nowość w branży ślubnej oraz eventowej – PIANKOWE CHMURKI, czyli niebiańska atrakcja dla Waszych gości i dla Was.
Chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą drukarkę do chmurek – czyli maszynę wytwarzającą różnego rodzaju wzory, które uświetnią niejeden event.
„Wesoła chmurka” (bo tak nazwaliśmy naszą maszynę) to magiczne urządzenie, które może być używane do zabawy i interaktywnej gry na różnych imprezach, aby utworzyć różne kształty chmurek unoszące się do nieba, wykonane ze specjalnej ekologicznej mieszaniny płynu i wody oraz helu. Jest to nowy rodzaj narzędzia dla rozrywki przy okazji różnych eventów.
Możemy formować chmurki w różnych kształtach – serca, gwiazdy, pojedynczych cyfr i liter, gołębia, itp.
„Wesoła chmurka” wytwarza chmurki o średnicy około 35cm i jesteśmy wstanie wypuszczać jedną chmurkę co 6-7 s – co daje około 8-10 sztuk na minutę.
Bazą chmurek jest opatentowana ekologiczna mieszanina płynu, która nie pozostawia śladu na ubraniach ani ścianach i sufitach. Chmurki mogą być wypuszczane na zewnątrz w niebo jak również wewnątrz pomieszczeń. Jedynym ograniczeniem jest temperatura otoczenia, która nie może być niższa niż 5°C.Promocja marki, nowe rekomendacje produktów, otwarcia nowych sklepów, śluby, wystawy, występy na żywo, przyjęcia – to tylko kilka przykładów zastosowania drukarki do chmurek.