Klienci o Impresji Smaku

 


Poniżej znajdą Państwo kilka opinii zadowolonych klientów, którzy korzystali z usług Impresji Smaku. 


 

Dziękuję Pani Eli za ubogacenie wesela tak wspaniałymi fontannami i obsługą bez zarzutów. Na poprawinach palmy owocowe i wszystkie owoce świeże. Gorące podziękowania za przygotowanie, obsługę i piękną ekspozycję fontann. Goście byli zachwyceni fontannami czekoladowymi, a stolik z alkoholami i fontanną alkoholową przeżywał potężne oblężenie. Kontakt i współpraca rewelacyjne. Wszystkim serdecznie polecam IMPRESJĘ SMAKU bo jest tego warta.
Pałac Bursztynowy Włocławek, Danuta


 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług „Impresja Smaku” Wszystko wygląda dosłownie jak na zdjęciach ,widać pełen profesjonalizm i przemiłą współpracę. Usługa na wysokim poziomie ,czekolada i owoce pyszne, piękna aranżacja z efektem świetlnym bijącym od podestu. Gorąco polecam !!!”
Remigiusz, Kłodawa Dom Górnika


 

Czekoladka przepyszna, obsługa bardzo mila i przyjazna dla gości i otoczenia, dba o to aby niczego nie zabrakło, żeby wszystko było świeże i poukładane, fontanna jest nie tylko super atrakcją dla dzieci, ale również dla dorosłych, (aż trudno stwierdzić czy większą dla dzieci, czy dla dorosłych bo wszyscy bawią się przy niej świetnie). Polecam fontanny Impresji Smaku, godne zaufania i polecenia.
Zajazd Europejski, Gosia


 

Dziękujemy za uzupełnienie naszej galerii zdjęć z wesela W 100% polecamy Państwa firmę i pyszności które goście chwalą po dziś dzień. Dla przyszłych klientów którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, to zaskoczył nas pozytywnie pełen profesjonalizm, smak i wygląd . Jeszcze raz dziękujemy :):):)
Rodan, Przemek i Karolina


 

Nieco spóźnione ale gorące podziękowania dla Impresji Smaku, za przygotowanie, obsługę i piękną ekspozycję fontann. Wszystko było świeże i przepyszne. Przemiły Pan z obsługi wszystkim się zajął, a ja mogłam mieć głowę spokojną podczas przyjęcia. Goście zachwyceni fontannami i choć z czekoladą były już ogólnie znane to fontanny z drinkami zadziwiły wszystkich. Współpraca z Państwem była dla nas przyjemnością. Serdecznie polecam jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, czy warto skorzystać z usług Impresji Smaku!!!
Dziergowice, Aneta


 

Bardzo profesjonalna obsługa, której uśmiech nie jest obcy:) Wraz z żoną oraz gośćmi jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz smaku usług:) Czekolada zdecydowanie osłodziła nasze wesele, serdecznie polecam Impresje Smaku
Pałac w Iwnie, Adam


 

Bardzo dziękujemy za dodatkowe umilenie i osłodzenie tego. pięknego i ważnego. dnia dla nas zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni obsługą, wyglądem a przede wszystkim smakiem tych cudownych owoców i tej nieziemskiej płynącej czekolady.
Zamek Topacz Ślęża, Paulina


 

Jestem córką Jubilatów.
Wszyscy, absolutnie wszyscy goście byli zachwyceni fontanną – zarówno smakowo jak i wizualnie!
Owoce były bardzo świeże, soczyste, co w połączeniu z mleczną czekoladą dawało po prostu niebo w gębie! Do fontanny garneli się wszyscy – młodzi, średni wiekiem, ale również starsze ciocie i babcie nie odstępowały fontanny na krok.
Dekoracja była piękna, kawałki owoców finezyjnie wpięte w kształt ananasa, co zarówno wyglądało elegancko jak i było wygodne w użyciu.
Bardzo miła obsługa, praktycznie niezauważalna czuwała nad czystością i porządkiem wokół fontanny.
Polecam serdecznie, bo my na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług Impresji Smaku.
Restauracja Aviola Swarzędz, Milena